Як виглядає колишня дружина Сергія Притули, яку він проміняв на іншу: красуня, яка затьмарила навіть Олю Фреймут

Відомий український телеведучий Сергій Притула знайшов своє щастя нас першого разу. Як виглядає його колишня дружина, яка народила йому старшого сина?

Свою першу дружину Сергій Притула показував фанатам неохоче. Молода та прекрасна жінка народила тоді ще не найвисокооплачуванішому телеведучому старшого сина Дмитра. І хоча у пари був спільний спадкоємець, Сергій не зміг знайти щастя у цьому союзі і дуже скоро пішов до іншої.

Як виглядає колишня дружина Сергія Притули, яку він проміняв на іншу

Як виглядає колишня дружина Сергія Притули, яку він проміняв на іншу

Знайомство з нинішньою благовірною Сергія Катрусею сталося на його роботі. Варто відмітити, що між молодими людьми одразу ж зав’язався бурхливий роман і незабаром переріс у міцний шлюб. Минулого року Притула став батьком втретє — Катерина народила йому другу доньку Стефанію.

Як виглядає колишня дружина Сергія Притули, яку він проміняв на іншу. Перша дружина Юлія. Фото взято на просторах мережі.

Які зараз стосунки між колишнім подружжям достовірно невідомо, але Сергій намагається бути хорошим батьком для свого старшого спадкоємця і постійно проводить разом з ним час. А це означає, що із Юлією він підтримує спілкування, так чи інакше.

Сергій Притула з дружиною і дітьми
Як виглядає колишня дружина Сергія Притули, яку він проміняв на іншу

Варто відмітити, що раніше ходили чутки про роман Сергія з Ольгою Фреймут. Якось Притула навіть пожартував про те, що він є батьком її старшої доньки Злати Мітчел. Подруга телеведучого не розгубилася і підтримала його у маленькій авантюрі. Однак насправді дівчина є спадкоємицею уродженця Великобританії і ніякого відношення до зірки телебачення не має. Тим паче, що декілька років назад Ольга та Сергій сильно посварилися і з тих пір не спілкувалися.

Схожі новини