Зірка “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін припав до Людмили Барбір і вразив правдою про їхні стосунки: “Ти єдина”

Відомий український телеведучий Руслан Сенічкін за роки роботи на телебаченні заробив репутацію затятого холостяка. Час минає, але тележурналіст не збирається пов’язувати своє життя з жінкою і відкрито про це говорить на всю Україну.

Руслан Сенічкін і Людмила Барбір у День закоханих розсекретили свої почуття
Руслан Сенічкін припав до Людмили Барбір і вразив правдою про їхні стосунки

Окрім матері та сестер у Руслана є дуже близька до нього красуня, почуття до якої постійно приписують знаменитості. Її ім’я Людмила Барбір, і вона є партнеркою Руслана по студії “Сніданок з 1+1”.

Руслан Сенічкін припав до Людмили Барбір і вразив правдою про їхні стосунки

Чутки про роман зірки спростовують, а натомість неодноразово розповідали про свою міцну дружбу. Справа в тому, що колеги стали найкращими друзями. Вони багато часу проводять разом поза зйомками, дозволяють собі спільні подорожі, рушають на спільні проекти, тощо.

Цей тандем недарма став настільки успішним, адже зірки вдало доповнюють одне одного. Нещодавно на офіційній сторінці ранкової програми в соціальній мережі Instagram з’явилася нова фотографія, на якій Руслан як завжди припав до своєї партнерки.

Подібні кадри особливо цінні у непрості для країни часи, адже нагадують про те, що нам досі доступні дружба, любов та взаємоповага.

Руслан Сенічкін припав до Людмили Барбір і вразив правдою про їхні стосунки. Скріншот коментарів під публікацією

Однак знайшлася користувачка, яка вирішила прояснити деякі деталі взаємин Руслан та Людмили, і телеведучий одразу ж відреагував на ці ствердження, вказавши, що авторка тексту має рацію.

Схожі новини