46-річна Наталія Могилевська має дітей? Куди пропали таємні доньки, за яких співачка упадала всією душею

Наталія Могилевська. Ця популярна співачка завжди у центрі уваги. Фанатів цікавить не лише її творчість, а й особисте життя. Зірці 46 і вона ще не мала своїх дітей.

Наталя Могилевська Єгор Долинін

Проте, один з її шлюбів таки приніс омріяний досвід виховання підростаючого покоління. Річ у тім, що у 2006 році співачка отримує пропозицію руки і серці від перспективного бізнесмена Єгора Долініна. Пара щасливо одружуються, і у нову родину чоловік приводить трьох своїх донечок. Їх звати Василіса, Варвара та Вероніка. Пізніше про цю сторінку свого життя артистка скаже:

“…Якщо чесно, я вважаю, що у мене було не два шлюби, а лише один – справжній. Це стосунки з Єгором Долініним. Протягом п’яти років я виконувала обов’язки господині дому та жінки, яка повинна піклуватися про свого коханого чоловіка і його дітей”

46-річна Наталія Могилевська має дітей

Зірка також повідала, що ставилася до дівчаток, наче як до рідних. Ділилася з ними навіть своїми дизайнерськими речами. Допомагала з вихованням їхньому таткові. Єгор Долінін стверджує, що його доньки і досі пам’ятають Наталію та дуже її люблять. Навіть на публічних світлинах це помітно – дівчата буквально виснуть з обіймами на своїй названій мамі.

Проте стосунки не витримали. У 2011 році подружжя розходиться. Могилевська згадуватиме, що дуже сильно захоплювалася шоу-бізнесом, а роль дружини відходила на другий план. Втім, зірка не сумнівається, що зможе стати справжньою мамою.

Схожі новини