Мама Дана Балана показала 8-річну дівчинку, яка розчулила танцем у підтримку України: невже дочка співака?

Дан Балан та його мама Людмила з самого початку повномасштабної війни на території України активно підтримувала українців та заявила про свою позицію публічно. І якщо молдавський мачо обійшовся гучною заявою лише раз, то його матір робить це регулярно.

Людмила Балан показала дівчинку, яка розчулила танцем у підтримку України

Нещодавно вона показала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram восьмирічну дівчинку, яка прийшла на іспанське шоу талантів, щоб станцювати та підтримати своїх маленьких співвітчизників – таких самих дітей, яким довелося зіштовхнутися з війною. Втім, ніякого відношення до сім’ї Дана Балана дитя не має. Таким чином Людмила Балан ще раз підкреслила свою підтримку українському народу.

Людмила Балан показала дівчинку, яка розчулила танцем у підтримку України

Варто відзначити, що емоційний стан дитини та її бажання, зробити послання до дітей України було настільки сильним, що одна з суддів не витримала і заплакала.

Людмила Балан показала дівчинку, яка розчулила танцем у підтримку України

Варто відмітити, що у коментарях Людмилу Балан лише підтримували, і не знайшлося і слова критики у її адресу за її позицію.

Нагадуємо, що вперше з Людмилою Балан українська публіка познайомилася декілька років тому, коли жінка прийшла виступити на шоу “Голос країни”. Людмила ніжно обійняла свого сина та Тіну Кароль, а також заспівала “Ой горіла сосна, палала”.

Після цього, кількість шанувальників артистки помітно виросла, адже українська публіка почала активніше слідкувати за життям сім’ї Дана. Людмила навіть засвітилася у програмі “Світське життя”, де в неї Катерина Осадча взяла ексклюзивне інтерв’ю. У рідній Молдові ж Людмила залишається суперзіркою, яка прославилася і своїми піснями, і роботою у якості ведучої.

Схожі новини