Марічка Падалко показала, якою була до шлюбу з Соболєвим: пожовкла простецька сорочка та нестрижене волосся

Нещодавно популярна телеведуча Марічка Падалко відсвяткувала свій 20 робочий ювілей на “1+1”. З 2002 року знаменитість співпрацює з каналом, а з 2006 року являється ведучою програми ТСН, віщаючи найактуальніші новини сьогодення.

На честь річниці Марічка показала шанувальникам архівне фото, де їй тільки но виповнилось 26 років і світ телебачення розкрив свої двері. Майбутня зірка вдягнута небагато — скромна сорочка, жовтуватого відтінку та кашемірова жилетка. Тоді молода артистка носила зовсім іншу зачіску — волосся довге та легко завивається на кінцях.

Марічка Падалко показала, якою була до шлюбу з Соболєвим

На той момент зірка ще не зустріла свого чоловіка, Єгора Соболєва, але ймовірно, все ще перебувала у шлюбі з першим чоловіком, оскільки на фото видно обручку, на правій руці. Цікаво, що знаменитість й досі приховує ім’я екс-коханого. Падалко говорить, що просто не хоче розголосу та нових пліток, але об’єктивно, що причини такої скритності можуть бути й інші.

У мережі можна знайти інформацію, що стосунки Марічки з колишнім чоловіком тривали близько 15 років, тож можна припустити, що пара познайомилась ще зовсім у юному віці. За роки цього шлюбу у подружжя не народились діти, а розлучилась пара зовсім з невідомих причин.

Згодом телеведуча зустріла Єгора Соболєва, колишнього журналіста, громадського діяча та народного депутата. Іскри кохання майже одразу спалахнули між ними та закохані одружилися. У 2007 році Марічка подарувала чоловікові первістка, а вже через рік пара народила другу дитину.

Марічка Падалко з родиною
Марічка Падалко показала, якою була до шлюбу з Соболєвим

Переконана кар’єристка у минулому, але любляча дружина та мама у теперішньому захотіла мати велику та дружну родину. У 2010 році подружжя наважилось на третього малюка. Так знаменитість стала багатодітною мамою двох доньок та сина. Зірці вдавалося віртуозно поєднувати кар’єру на телебаченні та материнство, ставши прикладом для багатьох сучасних жінок.

Нагадаємо, що шлюб з Марічкою другий у житті Соболева. Від перших стосунків депутат має доньку.

Популярне зараз

Схожі новини