П’ятниця, 5 Березня, 2021

Зухвалі вислови Ігоря Кондратюка: він говорить про «Х-Фактор», Оксану Марченко та політиків

Український телеведучий Ігор Кондратюк, відомий своїми виключно проукраїнськими поглядами поділився думками про вокальний конкурс "Х-фактор",чому не підтримує Оксану Марченко та кого з політиків вважає справжнім президентом України.

Найбільше Ігор Кондратюк, який за освітою фізик-оптик, запам’ятався співвітчизникам як ведучий вокальних проектів “Караоке на майдані” та “Х-фактор”. Він зауважує, що з нинішніми колегами по проекту Андрієм Данилком та Настею Каменських більше спілкуються виключно про вокальний конкурс і на загальні теми. Такі ж, суто робочі відносини у Ігоря Кондратюка і з колишніми колегами по проекту “Х-фактор”.

Ігор Кодратюк у суддівському кріслі Х-фактора
Ігор Кодратюк у суддівському кріслі Х-фактора

Незважаючи на це, шоумен і продюсер знає як ставляться його зіркові колеги до нинішнього очільника держави.

А от з колишньою ведучою проекту “Х-фактор” Ігор кондратюк перестав спілкуватися ще у 2014 році. причиною такого рішення шоумена стала його позиція щодо конфлікту між Україною та Росією.

Ігор Кондратюк і Оксана Марченко
Ігор Кондратюк і Оксана Марченко

На його рішення не вплинуло ні особисте знайомство з Віктором Медвечуком, ні користування його транспортом під час зйомок програми “Х-фактор”, коли на кастинги доводилося їздити різними містами.

На думку ведучого одним з небагатьох політиків. яких можна вважати професійними та які зробили свій внесок у розвиток зовнішньої політики був колишній президент Петро Порошенко.

А от щодо Святослава Вакарчука, шоумен вважає, що він вчинив доволі передбачувано. завівши до парламенту свою партію і пішовши звідти. на думку Ігоря Кондратюка співак своєчасно зрозумів, що лідер громадської думки з нього кращий, аніж політик.

Крім того, телеведучий висловився щодо нинішнього очільника держави, але відвертих коментарів не давав. Зауваживши, що на його сторінці у мережі є всі його думки щодо нинішньої та попередньої влади.

Ігор Кондратюк не любить обговорювати особисте життя, політику чи колег по цеху. Єдине, що він говорить, що його позиція з певних питань всім відома.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини