Ольга Мартиновська вразила зізнанням про пропозицію руки і серця від Ярославського: не терпиться заміж

Знаменита українська шеф-кухар Ольга Мартиновська вже багато років співпрацює зі своїм товаришем та колегою Володимиром Ярославським. Пару неодноразово підозрювали у романі, але кулінари ніби і раді підігрівати цікавість аудиторії, постійно жартуючи на цю тему та проявляючи одне до одного ніжність.

Мартиновська здійснила мрію Ярославського
Ольга Мартиновська вразила зізнанням про пропозицію руки і серця

Як би там не було, але обидвох зірок об’єднує міцна дружба. Ольга та Володимир часто проводять час разом як на роботі, так і поза камерами. Втім, зізнань у стосунках жодного разу не прозвучало.

Ольга Мартиновська вразила зізнанням про пропозицію руки і серця

Ольга дуже активно спілкується зі своїми підписниками, а тому має з ними особливі взаємини. Такі, що фанати, наприклад, можуть дозволити собі поділитися змістом своїх снів. Наприклад, нещодавно Мартиновська оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення від невідомої дівчини, яка розповіла, що їй наснилося, нібито Ярославський зробив Мартиновській пропозицію руки і серця.

Ольга Мартиновська вразила зізнанням про пропозицію руки і серця

Ольга відповіла на це дуже смішним чином: шеф-кухар зняла на відео партнера, який в цей момент переодягвся і попросила його запропонувати їй хоч що-небудь. Володимир у цей час радісно посміхався.

Нагадуємо, що Володимир Ярославський жодного разу не був одружений, а натомість Ольга на даний момент знаходиться розлучені і виховує дочку Віру від попередніх стосунків. У дівчинки склалося прекрасні взаємини з колегою матері, втім справжній формат стосунків між Ольгою та Володимиром досі залишається загадкою для аудиторії.

Схожі новини