Як цивільні поляки протистоять російській агресії в Україні? У Польщі створили нецензурну композицію про путіна

Коли у двері українців постукалася війна, поляки відкрили свої настільки широко, наскільки це можливо. Але підтримка сусідньої країни не обмежилася прийомом біженців.

Коли 24 лютого українці зрозуміли, що у їхні двері постукалася війна, велика їх кількість одразу ж вирушила до кордонів України з Польщею, де їх активно приймали. Буквально за три тижні європейська держава витратила всі кошти на утримання біженців, але їхній потік не зупиняється.

Окрім фінансової допомоги, поляки активізувалися і у соціальних мережах, де пліч-о-пліч з українцями борються за свободу слова та права людини. Тим часом на кордоні з польської сторони навіть була проведена диверсія з фурами, які за словами очевидців, направлялися з Європи до росії.

 У Польщі створили нецензурну композицію про путіна

Тим часом відомий польський репер Cypis створив композицію про головного агресора 21-го століття володимира путіна. Пісня нецензурна, але одразу ж потрапила у тренди YouTube та ТікТок. Варто відмітити, що і чарти підхопили пісню, яка з дня на день стає все популярнішою. Для виконавця це не просто творчість, а своєрідна акція протесту, яка виконала свою місію та розбурхала мережу.

“Сьогодні кожен з нас може бути корисним Україні. В рамках акції “Protest wyspiewany” ви можете допомогти подарунком, словом або творчістю”, – прокоментував репер Cypis.

Варто відмітити, що європейці активно дискредитують мотиви та дії Володимира Путіна, а жарти на політичну тему стають все жорсткішими та образливими. У них фігурує і Олександр Лукашенко, який підтримує агресію російської федерації. І хоча роскомнадзор заблокував Інстаграм, заблокувати повагу до демократії та свободи у Європі йому ніколи не вдасться.

Схожі статті

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак: подробиці з Букінгемського палацу

Декілька годин тому Букінгемський палац шокував заявою про стан здоров'я Монарха. У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Чому вирішили розкрити діагноз Монарха?

Скільки коштує хліб в різних країнах: по 25 гривень в Україні, по 6 доларів в Америці та по 5 злотих в Польщі

Хліб – завжди був головною стравою всюди, по всьому світу. Не дарма кажуть, "Хліб – усьому голова". І це дійсно так, бо це універсальний продукт, який можна їсти з будь-чим і залишитися ситим надовго.

Як навчалися діти під час Другої світової війни та якою була українська школа: спогади дітей війни

Часи Другої світової війни були складними для всього радянського простору, адже загарбники не шкодували нікого. Це було справжнє випробування для багатьох народів

Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий: що відомо про таємних дітей російського диктатора

За повідомленнями британських ЗМІ, російська гімнастка Аліна Кабаєва, якій приписують любовні стосунки з президентом рф путіним, знову вагітна.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Можливо не помер: новину про смерть Володимира Жириновського спростували, але шансів на одужання мало

Новина про смерть Володимира Жириновського виявилася вельми суперечливою. Деякі російські політики стверджують, що насправді лідер ЛДПР не помер.