Четвер, 4 Березня, 2021

Названі продукти, які варто включити до свого раціону жінкам

Лікарі називають продукти, що містять речовини, необхідні для нормалізації гормонального фону і поліпшення кровообігу.

Жіночий організм – складна, чутлива до різних негативних факторів система. Має велике значення і харчування жінки, так, особливе меню здатне покращити жіноче здоров’я і допомогти жінці гарно почуватися.

Лікарі називають продукти, що містять речовини, необхідні для нормалізації гормонального фону і поліпшення кровообігу – а саме ці фактори помітно впливають на здоров’я грудей і всього жіночого організму.

Зародки пшениці

Доведено, що їхній екстракт полегшує симптоми ПМС і, зокрема, зменшує болючість грудей. В рамках наукового дослідження лікарі спостерігали за самопочуттям 100 жінок з яскраво вираженим ПМС. Учасниць експерименту розділили на дві групи, одна з яких протягом кількох місяців приймала по 400 мг екстракту зародків пшениці, а друга – плацебо.

За результатами експерименту з’ясувалося, що у леді, які приймали зародки пшениці, всі прояви ПМС знизилися на 65%. Зменшилася не тільки болючість молочних залоз, але і втома, головний біль, дратівливість, прискорене серцебиття, проблеми зі сном, підвищений апетит. Звичайно, прописати вам екстракт зародків пшениці ліки має право тільки лікар. Однак отримати користь від цього продукту можна і самостійно: додавайте подрібнені зародки пшениці в салати чи овочеві смузі.

Зародки пшениці
Зародки пшениці

Соя

Незважаючи на те, що її недолюблюють дієтологи, лікарям-мамологам вона дуже подобається. І не безпідставно: дослідження доводять, що у жінок, які регулярно вживають сою і її похідні, в кілька разів рідше фіксують фіброзно-кістозна мастопатію. Пояснення просте: соєві боби, тофу, паста місо і темпе містять два важливих для здоров’я грудей елементи – генистеин і даідзеін, що належать до фітоестрогенів (рослинних гормонів).

В ході іншого дослідження з’ясувалося, що регулярне вживання сої знижує ризик редициву раку молочної залози. У ньому, до речі, взяли участь більше 9000 жінок, так що причин сумніватися в вагомості цих аргументів у нас немає.

Чорниця

Дослідження показують, що ягоди чорниці та їхній екстракт здатні знижувати ризик розвитку раку. Це заслуга антоціанів, елагової кислоти і вітаміну С, що містяться в ній. Всі ці речовини боряться з вільними радикалами, які вважаються стимуляторами онкозахворювань. Щоб набрати «лікувальну дозу» чорниці (170 г на добу), додавайте її в свіжому або замороженому вигляді в каші, фруктово-ягідні салати.

Чорниця
Чорниця

Гарбуз

Цей овоч багатий бета-каротином (пігментом, що забезпечує помаранчевий і червоний відтінок плодів). Гарбуз, якщо вірити ряду досліджень, знижує ризик розвитку фіброзно-кістозної мастопатії. Так що намагайтеся готувати страви з гарбуза для себе і своєї сім’ї частіше.

Шавлія

Надмірна пітливість, звичайно, не загрожує життю, але завдає дискомфорту, особливо, якщо мокрі плями ви виявляєте, наприклад, під грудьми – на шкірі в цій зоні може з’явитися подразнення. Настій шавлії може знижувати пітливість. Мало того, це рослина багата антиоксидантами, які здатні боротися з вільними радикалами. З шавлії можна готувати чай або приймати її у вигляді біодобавок в капсулах.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини