74-річна Алла Пугачова понесла велику втрату і вразила публічним прощанням з покійним: “Дякую за все”

Алла Пугачова непросто вхожа у світську спільноту, але являється її стовпом, навіть не дивлячись на те, що зараз вона знаходиться у серйозному конфлікті з російською владою.

Легенда радянської естради та російська примадонна Алла Пугачова досягла того віку, коли все частіше їй доводиться прощатися з товаришами, колегами та любими друзями. Алла Борисівна завжди публічно реагує на новину про загибель цієї чи іншої персони і створює відповідні публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, щоб її шанувальники знали, що вона вшановує пам’ять дорогих їй людей.

Алла Пугачова понесла велику втрату

Алла Пугачова понесла велику втрату

Зазвичай зірка не квапиться з подібними публікаціями, адже не є активною користувачкою. І тим не менш, не забуває це зробити. Нещодавно стало відомо про смерть знаменитого радянського модельєра В’ячеслава Зайцева, який багато років співпрацював з Аллою Борисівною. У зв’язку з цим зірка зробила відповідний пост, в якому ніжно попрощалася зі своїм другом.

Судячи з усього, на похорон вона може не потрапити, адже більше року не поверталася в російську федерацію і має серйозні проблеми через свою антивоєнну позицію. Примітно, що не дивлячись на вимоги розкомнадзору ставити підпис іноземного агента Алла Пугачова ігнорує навіть це, демонструючи повну неповагу до діючого режиму в російській федерації.

Натомість Максим Галкін все ж таки підписуються іноземним агентом, адже декілька разів повертався у Підмосков’я, займається продажем замку і намагається юридично владнати свої проблеми. Зараз Максим Галкін рушає разом зі своїми дітьми до Парижу, а після родина має переїхати до Юрмали через небажання Алли Пугачової залишатися в Ізраїлі у спеку.

Нагадуємо, що В’ячеславу Зайцеву було 85 років. Повідомляється, що він помер у лікарні підмосковного міста Щелково, куди його доставили із внутрішньою кровотечею. Зайцев останніми роками тяжко хворів.

В’ячеслав Зайцев здобув популярність ще в 1960-і роки, ставши одним з перших радянських модельєрів, які отримали визнання на Заході, особливо у Франції, де його називали “Червоним Діором”. У 1979 році відкрив своє ательє, пізніше перетворене на Будинок моди. Був автором костюмів, у тому числі для радянських спортсменів на московській Олімпіаді 1980 року, естрадних виконавців, театральних вистав, у 1991 році розробив нову форму для російської міліції.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.