Смачний рецепт домашнього майонезу

Приготувати майонез в домашніх умовах надзвичайно просто. До того ж, рецепт настільки простий, що ви більше не будете купувати його в мазанині. Крім того, ви будете впевнені у складі такого майонезу, додаючи його до страв.

Рецепт домашнього майонезу  

Для приготування візьміть інгредієнти:  

  • 1 склянка рослинної олії (стакан = 200 міліграм) 
  • 1 куряче яйце  
  • 1/8 лимона 
  • 1 чайна ложка гірчиці  
  • 0,5 чайної ложки солі  
  • 1 чайна ложка цукру  
Домашній майонез
Домашній майонез

Продукти для приготування правильного домашнього майонезу мають бути кімнатної температури.  

Візьміть часу для збивання і перелийте туди олію. Додайте гірчицю, сіль та цукор. Звертайте увагу на те, яку гірчицю використовуєте. Вона буде дуже сильно впливати на смак вашого майонезу, тому краще використовувати якісну і без зайвих домішок, Ідеально підійде ніжний, або більш пікантний, якщо ви його любите. До того ж, ви самі можете регулювати гостроту свого майонезного соусу, обравши відповідну гірчицю.  

Додайте в часу сік лимона. 1/8 це буде приблизно одна чайна ложка. Останнім вбиваємо яйце. При цьому, жовток має залишись цілим. Для цього можна окремо відокремити білок від жовтка і спочатку до чаші додати білок, а потім обережно покласти жовток. Далі опустіть блендер так, щоб він покрив жовток і починайте збивати на високій швидкості. Буквально через декілька хвилин маса стане густою і придбає білий колір. Це означає, що майонез готовий. Але будьте обережно, оскільки якщо майонез занадто довго збивати, то він може стати рідким. Тому завершіть роботу, як тільки побачите консистенцію звичного майонезу.  

Приємного апетиту!  

Схожі новини