Неділя, 20 Червня, 2021

Програма прибрала фотошоп з облич Пугачової, Ротару та Повалій і показала, як насправді виглядають жінки

Зірки завжди намагаються тримати себе у формі, навіть, якщо природними способами це не так легко вдається, вони прибігають до послуг фотошопу.

Ми звикли бачити їх на сцені вічно молодими: підтягнуті, спортивні та стильні. Зірки вітчизняної естради, схоже не збираються йти на пенсію. З появою соціальних мереж, фанати стали проявляти цікавість до кожного кроку, до кожної дрібнички знаменитостей, тому тримати марку допомагає кожного дня фотошоп.

Давайте за допомогою програми приберемо редактуру світлин та поглянемо, як насправді виглядають найвідоміші співачки. Звісно, ці фото наближені до оригіналу, а ни не являються.

Таїсія Повалій

Скільки років цій жінці? 40? 50? Звісно, що вікові зміни – наявні, проте, подивіться наскільки ідеальним є лоб зірки – жодної зморшки. Макіяж дуже вдало маскує всі недоліки, що з’явилися у жінки.

Таїсія Повалій не гребує використовувати фотошоп.

Алла Пугачова

Неможливо повірити у те, що Примадонні вже за 70 років. Алла Борисівна завжди слідкує за своєю фігурою та стилем. Їй неможливо дорікнути у тому, що вона не вміє підбирати вбрання до своєї талії.

Алла Борисівна любить маскувати недоліки фотошопом, проте, нехай прихильники знають її тільки молодою.

Ще за радянських часів співачка була однією з тих, з кого хотілося брати приклад. Примадонна любить приховувати, що її шкіра вже виглядає втомленою. Та складно не погодитися, що кожна жінка мріє так виглядати у 71 рік та ще й бути повною сил, виховувати двох непосидючих бешкетників.

Софія Ротару

Софія Михайлівна на 2 роки старша за Примадонну. Колись за радянських часів ці дві співачки були справжніми конкурентками. Тим не менш, обидві зазнали визнання від усіх слухачів колишнього СРСР.

Софія Михайлівна має вже онуків та пережила особисту трагедію.

Вона також прибігає до послуг фотошопу, маскуючи родимка та пігментацію. Варто дати належне, Софія, на відміну від молоденьких співачок, не заповнює свої зморшки філерами, а дає глядачеві побачити свою природну красу.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини