Понеділок, 8 Березня, 2021

Програма прибрала фотошоп з облич Пугачової, Ротару та Повалій і показала, як насправді виглядають жінки

Зірки завжди намагаються тримати себе у формі, навіть, якщо природними способами це не так легко вдається, вони прибігають до послуг фотошопу.

Ми звикли бачити їх на сцені вічно молодими: підтягнуті, спортивні та стильні. Зірки вітчизняної естради, схоже не збираються йти на пенсію. З появою соціальних мереж, фанати стали проявляти цікавість до кожного кроку, до кожної дрібнички знаменитостей, тому тримати марку допомагає кожного дня фотошоп.

Давайте за допомогою програми приберемо редактуру світлин та поглянемо, як насправді виглядають найвідоміші співачки. Звісно, ці фото наближені до оригіналу, а ни не являються.

Таїсія Повалій

Скільки років цій жінці? 40? 50? Звісно, що вікові зміни – наявні, проте, подивіться наскільки ідеальним є лоб зірки – жодної зморшки. Макіяж дуже вдало маскує всі недоліки, що з’явилися у жінки.

Таїсія Повалій не гребує використовувати фотошоп.

Алла Пугачова

Неможливо повірити у те, що Примадонні вже за 70 років. Алла Борисівна завжди слідкує за своєю фігурою та стилем. Їй неможливо дорікнути у тому, що вона не вміє підбирати вбрання до своєї талії.

Алла Борисівна любить маскувати недоліки фотошопом, проте, нехай прихильники знають її тільки молодою.

Ще за радянських часів співачка була однією з тих, з кого хотілося брати приклад. Примадонна любить приховувати, що її шкіра вже виглядає втомленою. Та складно не погодитися, що кожна жінка мріє так виглядати у 71 рік та ще й бути повною сил, виховувати двох непосидючих бешкетників.

Софія Ротару

Софія Михайлівна на 2 роки старша за Примадонну. Колись за радянських часів ці дві співачки були справжніми конкурентками. Тим не менш, обидві зазнали визнання від усіх слухачів колишнього СРСР.

Софія Михайлівна має вже онуків та пережила особисту трагедію.

Вона також прибігає до послуг фотошопу, маскуючи родимка та пігментацію. Варто дати належне, Софія, на відміну від молоденьких співачок, не заповнює свої зморшки філерами, а дає глядачеві побачити свою природну красу.

Поділіться статтею

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук розповів про розбите серце і плани стосовно весілля. Що замислив найгарніший чоловік планети?

Богдан Йосипчук здобув титул найвродливішого чоловіка всесвіту, але це не вплинуло на його особисте життя позитивно.
Тіна Кароль

Головна трагедія поп-діви: чому Тіна Кароль збиралася покінчити з життям і як знайшла бажання жити

Тіна Кароль пережила страшні події у своєму житті і мало не втратила його сенс.

Популярне

Останні новини