Неділя, 28 Лютого, 2021

Суворий Ігор Кондратюк різко відгукнувся про “Квартал 95” та “Лігу сміху”: що розізлило поважного продюсера

Жорсткий суддя Х-Фактор непоскупився на критику стосовно безлічі телевізійних шоу.

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк прославився своїми жорсткістю та критикою. Він ніколи не жаліє почуттів своїх підопічних та вижимає максимум з їх талантів. Його критика спроможна довести до сліз найсильніших та найстриманіших.

За що перепало?

Також він ніколи не скупився на адекватну критику у сторону медійних персон. Так сталося і в цей раз. Суддя Х-Фактору досить жорстко відгукнувся стосовно “Кватралу 95”, “Дизель шоу” і “Ліги сміху”.

Він прокоментував той факт, що проект “Дизель шоу” дозволили показувати на російському телеканалі, а канал СТС отримав права на запуск франшизи “Ліга сміху”, за якою стоїть “Квартал 95”.

Команда “Дизель Шоу”

“Ставлюся до будь-яких контактів з Російською Федерацією – різко негативно. І не важливо, про яку сферу мова: теле-, шоу-, кінобізнес – виключення не роблю”, – зазначив Кондратюк.

Продюсер заявив, що вважає будь-які контакти з росіянами неприпустимими для українських громадян. Та привів безліч вагомих аргументів.

Сам Ігор Кондратюк займає жорстку політичну позицію та всіляко обходить можливості співпрацювати з російськими надійними персонами або телеканалами. Він неодноразово пояснював свою думку стосовно подібних колаборацій і ніколи не зраджував своїм принципам та словам.

Висновок

Як би там не було, кожен має право на власне бачення ситуації та власну думку. Чи нададуть відповідь резиденти вищезгаданих телевізійних шоу відомому продюсеру покаже лише час.

Сподіваємося, що між Ігорем Кондратюком та керівництвом гумористичних шоу не виникне конфліктів і питання буде швидко  урегульованим (якщо воно виникне).

Поділіться статтею

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча показала ексклюзивні знімки з мамою: світська левиця поряд з мамою схожа на мале левенятко

Батьки Каті Осадчий нечасто світяться в мережі але завдяки святкування з нагоди дня народження шанувальники телеведучий побачили нові світлини.
Василіса Фролова готується народити найближчим часом та у честь події розсекретила стать майбутньої дитини

Вагітна Василіса Фролова розповіла про батька первістка: незапланований шлюб через незаплановану дитину

Василіса Фролова не розсекречувала ім'я таємничого чоловіка впродовж 9 місяців.

Популярне

Останні новини