Вівторок, 20 Квітня, 2021

Влад Яма вимушено повернувся до України: невдоволений хореограф змінився після подорожі і лякає виглядом

Влад Яма повернувся з Флориди. Як почувається артист?

Український хореограф, зірка каналу “1 + 1″ , суддя танцювального телевізійного шоу ” Танці з зірками ” Влад Яма разом з дружиною Лілією та маленьким сином більше місяця знаходився у місті Маямі, штат Флорида, США.

Відпочинок в Маямі

Саме там зіркова родина відпочивала та працювала, звідки публікувала яскраві світлини та відео. Як відомо, це найулюбленіше місто зірки. Родина орендувала машину та вирушила у подорож по величезній країні. Скільки вони планували там пробути, зіркова пара не повідомляла, але з останніх сторіз хореографа виходить, що родина відпочивала півтора місяці.

Також варто відзначити, що вони відвідали “Flamingo Gardens” –  зелений оазис посеред сучасного міста, де мешкає аж вісімдесят три види тварин.

Повернення додому

Нещодавно танцюрист опублікував свіжі відео на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, на яких зображений разом з сином Леоном.

Влад Яма повідомив користувачів, що повернувся додому.

Так, популярний танцюрист, мабуть, вирішив здивувати своїх шанувальників зовнішністю після відпустки, записавши коротке відео за допомогою фільтра, який помітно спотворює обличчя, а голосу надає неприроднього тремтіння та тембру. З цієї причини очі у Влада і Леона стали величезними, а роти навпаки дуже маленькими, спотворилися носи та голоси.

“Ми вдома вже телепортувалися до Києва вже. В принципі не втомилися. Ні?”,- запитав хореограф у сина.

Леон щиро відповів, що не втомився.

Так закінчилася ще одна поїздка родини Ями до Флориди і настав робочий рік. Можливо Влад продовжить традицію і наступного року знов повезе своїх дружину та сина за океан.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини