Вівторок, 20 Квітня, 2021

Тіна Кароль та Дан Балан старанно приховують стосунки: відомий телеведучий випадково засвітив закоханих

Інсайдери казали, що артисти не спілкуються. Виявляється розповідали неправду.

Стосунки поп-діви Тіни Кароль і молдавського красеня Дана Балана є однією з найгарячіших тем для обговорення серед людей, які цікавляться світськими персонами та шоу-бізнесом. Не дивно , адже відомі артисти влаштували романтичні ігри прямо в ефірах популярного талант-шоу “Голос країни” на каналі ” 1 + 1 “.

Роман Тіни Кароль та Дана Балана

Деякі вірять в їх почуття, а деякі вважають, що це був лише піар-хід від продюсерів проекту. Ця та інші теорії мають право на існування і обидві добре аргументовані. Однак це не змінює того факту, що шанувальники творчості співаків не розуміють, що ж відбувається насправді.

Нещодавно для них з’явилася неприємна новина від інсайдерів, які працюють у закуліссі шоу. Ніби-то Тіна Кароль та Дан Балан бачаться поза стінками проекту, але навіть не вітаються. З якої причини колеги припинили вітатися, навіть якщо у них немає романтичних стосунків? Схоже на брехню?

Ведучий Юрій Горбунов та світлина з “парочкою”

Артисти досі заперечують роман, але Тіна при цьому любить підігрівати чутки стосовно Дана Балана. Здається, що вона обожнює творчість її фан-клубу, яка пов’язана з молдавським мачо. Вона постійно публікує їх творіння на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно Юрій Горбунов спростував показання інсайдерів щодо стосунків Дана та Тіни. І зробив він це абсолютно випадково: опублікувавши фотографію з тренерами проекту. На світлині виявився і Дан Балан, який ніжно притуляється до співачки і ніби говорить цим: ми у прекрасних відносинах.

Дивіться, щоб дізнатися більше:

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини