Холостяк 2021: усі учасниці 11 сезону, які будуть боротися за серце головного героя Михайла Заливако

На телеканалі "СТБ" нарешті відбувалася довгоочікувана прем'єра романтичного шоу "Холостяк"

У новому, одинадцятому сезоні, головним “Холостяком” країни став бізнесмен Михайло Заливако. Він вже встиг у першому випуску познайомитися з познайомився з усіма учасницями, які намагалися здивувати його і запам’ятатися. Однак вперше за всю історію шоу головний герой вирішив змінити правила першої вечірки.

За звичними правилами проекту, усі учасники проживають цілий шлях разом. Вони знайомляться під час Першої вечірки, а далі відбуваються індивідуальні або групові побачення. Щотижня одна з дівчат, за рішенням Холостяка, покидає шоу, і лише двоє красунь доходять до фіналу.

У першому випуску головний герой знайомиться з 35 дівчатами. З них лише 15 продовжують боротися за серце Холостяка, а інших 10 він відправляє додому. Таким чином, на першій вечірці і відбувається перша церемонія троянд.

Кадр з першого випуску 11 сезону Холостяка
Кадр з першого випуску 11 сезону Холостяка

Новоспечений Холостяк вирішив на старті нового сезону трохи змінити звичну рутину програми. Він прийняв рішення вручати усім дівчатам троянди і відправляти їх відразу в будинок, не запрошуючи на саму вечірку. Чого, безумовно, не знали інші дівчата, які перебували в епіцентрі подій на диванах всередині.

Кожна суперниця з упевненістю приймала троянду, думаючи, що вона перша і єдина їде в будинок. Але по приїзду розуміла, що там її чекають інші суперниці.

Таку поведінку Михайло пояснив тим, що йому треба було поспілкуватися з учасницями, аби пізнати їх краще, адже самого першого враження йому недостатньо, щоб зробити вибір. Всі учасники перебралися після цього в новий будинок. Таким чином, у наступному випуску глядачі знову побачать усіх 35 претенденток на серце Холостяка.

Як будуть розвиватися події далі і які ще несподівані рішення прийме головний герой – дивіться щоп’ятниці о 19:00 в романтичному реаліті “Холостяк” на СТБ.

Учасниці одинадцятого “Холостяка”:

Учасниці
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
Учасниці Холостяка
реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини