Четвер, 22 Квітня, 2021

Через які проблеми у родині Ольга Сумська покинула колишнього чоловіка Паперного та пішла до Борисюка

Що ж підштовхнуло жінку прийняти рішення у користь Борисюка?

Першим чоловіком Ольги Сумської був актор Євген Паперний. У шлюбі з ним вона народила первістка – доньку Тоню Паперну, але рівно через 4 роки пішла до Віталія Борисюка, з яким закрутила бурхливий роман в театрі. У одному з випусків онлайн-шоу Олі Полякової “Правда або дія” Сумська розповіла усю правду.

Проблеми зі спиртним та несамовитість Борисюка

Ольга з колишнім чоловіком.

“Він не оцінив той божий дар, який був в його руках. Людина трохи зловживала спиртним. Фізіологія тут теж дуже важлива, але коли ти живеш в чаду, в угарі цьому, і коли рахуєш тверезі дні, це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють, – сказала Сумська. – Борисюка ще ніхто не перевершив у своєму вогні. Він боровся за мене несамовито. Він міг прийти вночі, трохи піддавши для хоробрості. Ми жили тоді удвох в двокімнатній квартирі, Тоня маленька, а він дзвонить у двері о 4 ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк трохи піддавши, і каже йому: “Йди з дороги”. І тут Жека хапає сокиру і кричить: “Порубаю бл**ів”. Яке було пекло. Потім всі ці з’ясування стосунків в театрі… Пристрасті вирували на 200 градусів”.

Паперний не став утримувати дружину, і тієї ж ночі Сумська поїхала з дочкою до Борисюка. Їхні стосунки тривають вже 25 років, 24 з яких вони – чоловік і дружина. Темпераментна зірка зізналася, що шлюб з Віталієм вона не наважилася б проміняти ні на одну скороминущу пристрасть.

“У кожної родини є свій штрих-код, свій світ запахів, і він рідний. Цей світ, який оточує тебе, і коли ти з якимось мужиком цілуєшся, ти розумієш, що нічого там не буде, тому що це чоловік не твоєї групи крові. А буває, що все загоряється. Мене Віталік поцілував, і у мене всередині прокинувся вулкан”, – зізналася вона.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини