«Друга Ріка»: історія популярного гурту

Гурт «Друга Ріка», починаючи від часу свого існування не втрачає популярності донині.

Український рок-гурт «Друга Ріка» було засновано у 1996 році. Відтоді його незмінним лідером є співак Валерій Харчишин. А от заснований гурт був на рік раніше трьома друзями Валерієм Харчишиним, Віктором Скуратовським та Олександром Барановським. У грудні Віктор Скуратовський покидає гурт.

Гурт "Друга Ріка"
Гурт “Друга Ріка”

На початку свого існування «Друга Ріка» зарекомендувала себе як найкращий український рок-гурт і досі утримує це звання.

Перший альбом гурт створював у період з 1995 по 2000 роки і називався «Я є».

Наразі у доробку гурту 7 альбомів і одна дуетна пісня з турецьким колективом  Mor ve Ötesi, яка називається «Світ на різних берегах». Також у колективу була співпраця з російськомовним гуртом Токіо, під час якої музиканти записали пісню «Доженемо».

Знаковою подією для молодого гурту, який щойно переїхав до Києва, це сталося у 1998 році, стало знайомство з гуртом «Скрабін», учасників якого вважали «нормальними пацанами» та музичними однодумцями.

За спиною у гурту була також співпраця з Вірою Брежнєвою, НАОНІ, та іншими відомими співаками та гуртами. Особливою видалася співпраця з «Океаном Ельзи», за сприяння якого було створено відеоролик «Я БУДУ ЖИТИ», мета якого – попередити хворобу на ранній стадії і почати лікування. Відеоролик був створений на підтримку однойменної соціальної акції, присвяченій боротьбі з лімфомою.

Останнім альбомом гурту стала «Піраміда», який присвячено проблемі онкології. До нього увійшла композиція «Сьомий день», кліп на яку був створений у рамках проекту «Я. Ніна» та за сприяння фонду «Варто жити». Це організація, яка допомагає онкохворим і активним учасником якої є відома телеведуча і блогер Яніна Соколова. Вона сама активно боролася з раком і перемогла хворобу.

У арсеналі «Другої Ріки» є кліпи, зняті на такі композиції як «Три хвилини», «Секрет». «Сьомий день», «Доки я не пішов» та інші.

Зараз діяльність гурту поставлена на паузу у зв’язку з ситуацією в країні та недавньою хворобою лідера Валерія Харчишина.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини