Катя Осадча відправила сина від першого шлюбу навчатися за кордон: шалені гонорари пішли, щоб віддалити дитя

Катя Осадча - щаслива мама трьох дітей. Проте, старша дитина тепер не те, що не живе з новою родиною мамою - за кордон поїхав подалі від вітчима.

Перший шлюб головної хронікерки країни Каті був укладений ще у 2000-х. Олег Поліщук, так звати екс-обранця, на той момент був депутатом. Та ні його впливовість, ні статусність, не утримали норовливу майбутню зірку в оковах побуту та пелюшок. Осадча розлучилася, але лишилася сама з дитиною.

Катя Осадча разом зі старшим сином Іллею
Катя Осадча разом зі старшим сином Іллею

Ілля Олегович Поліщук

Першу дитину Осадчої звати Іллею. Хлопець вже справжній наречений. Йому 18 років, він успішно закінчив одну з найбільш престижних шкіл української столиці та відправився продовжувати гризти граніт науки за океан.

Син Каті Осадчої вступив у престижний американський університет
Син Каті Осадчої вступив у престижний американський університет

Матуся постаралася та влаштувала сину навчання у Мерілендський університет в Коледж-Парку в Америці.

Це один з іменитих навчальних закладів Штатів. Спеціалізується він на праві та юриспруденції. Лише 1 рік для іноземців там коштує понад 36 тисяч американських доларів. Та у цю суму не входить проживання студентів та додаткові факультативи.

Вартість навчання

Інформація про вартість навчання взята з сайту університету та є відкритою.

Які стосунки у старшого сина Каті Осадчої з Юрієм Горбуновим?

Теледіва не приховує, що дуже хвилювалася, як сприйматиме її дитина нового чоловіка у родині. Втім, хлопці дуже здружилися, а ще Ілля з нетерпінням чекав на появу свого братика (спільна дитина Горбунова та Осадчої).

До вітчима ставиться прихильно юнак: навіть влаштував йому імпровізований виступ на честь Дня народження. Юрій теж ніколи не згадує пасинка злим чи негарним словом.

реклама

Поділіться статтею

Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

(Фото) Катю Пушкарьову не впізнати: Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

Серіал про розумну дівчину Катю Пушкарьову, яка відважилася підкорювати світ моди, дивилася вся країна. Після такого гучного успіху акторка рідко стала з'являтися на екрані, але наважилася дати інтерв'ю. Подивіться, як змінилася зірка 2000-х років - очам повірити не можна.
36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму і засвітила всі зморшки: життя не пошкодувало поп-діву

Тіна Кароль цього року вирішила змінити амплуа і з ліричної романтичної співачки перетворилася на справжню левицю української сцени. Її молодості може позаздрити кожна, але як насправді виглядає знаменита білявка без гриму? Чи правда, що зморшок артистці не перелічити?
Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка

Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка: парубок, який постійно крутився поруч

Після смерті чоловіка Софії Ротару, уся родина співачки була вщент розбита. Справа в тому, що з життя пішов не тільки голова сім'ї, але й той, хто очолював бізнес родини. Абсолютно усе на той час залежало від Анатолія Євдокименко. Після тривалої перерви артистка таки повернулася на сцену, але завдяки кому?
Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою

Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою просто посеред концерту: Вадим у прольоті

Дзідзьо та Оля Полякова для широкого загалу — хороші друзі. Вони нерідко з'являються разом в однакових проєктах, а також в особистих блогах один одного. Нове спільне фото артистів здивувало користувачів мережі — Дзідзьо впав перед Ольгою не коліна з великим букетом троянд.
Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко

Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко: вибір очевидний

Багато років тому Інна Білоконь шокувала публіку абсолютно неочевидним для них вибором чоловіка. Поки всі вважали її коханкою Андрія Данилко, вона будувала сім'ю з іншим і навіть народила від нього дітей. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини