49-річна Сніжана Єгорова після переїзду до Туреччини відповіла усім, хто її критикує: “Розплата прийде до всіх!”

Ім'я Сніжани Єгорової останнім часом не сходить з заголовків новинних видань, а все тому, що вона переїхала у Туреччину і регулярно ошелешує публікує своїми неоднозначними висловлюваннями.

У 2021 році стало відомо, що Сніжана Єгорова перебралася з України до Туреччини, забравши з собою дітей від екс-чоловіка Антіна Мухарського. Там зірка знайшла собі заняття до душі – вона пише свою третю книгу, присвячену українським реаліям. Робоча назва майбутнього творіння “Страна У…битого народа”. Разом з тим Сніжана активно спостерігає за ситуацією на Батьківщині, яка й наштовхнула її на переїзд.

Виявилося, що Єгорова підтримує російського президента і зовсім цього не приховує. Коли вона “озвучила” свою позицію у Фейсбуці, це викликало неабиякий резонанс як серед фанатів знаменитості, так і серед її зіркових колег.

Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Володимира Володимировича Путіна
Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Володимира Володимировича Путіна

Після заяви Сніжани її старша донька Стася Ровінська привселюдно зізналася, що давно не спілкується з матір’ю, зокрема і через кардинально протилежні громадянські погляди. Своє здивування з приводу позиції Єгорової висловили Кондратюк, Ірма Вітовська, Ольга Навроцька, Антін Мухарський, а однією з небагатьох, хто публічно підтримав героїню статті, стала режисерка Оксана Байрак.

Сніжана Єгорова розповіла, як їй живеться після переїзду до Туреччини
Сніжана Єгорова пригрозила усім критикуючим

Навіть після шквалу критики Сніжана не зупинилася і продовжує непохитно нести свою позицію в маси. Разом з тим вона дала зрозуміти, що хейтерам рано чи пізно доведеться відповісти за сказані на її адресу слова. Так, у себе в Інстаграмі Єгорова виклала своє фото крупним планом і написала:

“Я за вами теж спостерігаю… Не сумнівайтеся! Розплата прийде до всіх! Так влаштований цей світ!”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини