Дзідзьо зізнався, з ким зустрів ранок 24 лютого: прокинувся не з екс-дружиною Славією, а з українською суперзіркою

Відомий український співак Дзідзьо вперше розповів, як він зустрів ранок 24 лютого, який став початком трагедії для українського народу. Усі деталі в нашій статті.

Відомий український артист Михайло Хома, який прославився на вітчизняній естраді під псевдонімом Дзідзьо, минулого року пережив пережив скандальне розлучення. Його розрив з Ярославою Хомою обговорювали повсюду. А зараз він є самотнім чоловіком.

Його колишня дружина Славія давно розповіла, як зустріла ранок 24 лютого, коли все розпочалося. Виявляється, тоді вона приймала в гостях свою маму, яку зустріла на вокзалі напередодні. І, звісно, вона точно не очікувала саме так провести час з рідною людиною.

Дзідзьо зізнався, з ким зустрів ранок 24 лютого

Дзідзьо розповів про смерть рідного батька
Дзідзьо зізнався, з ким зустрів ранок 24 лютого

Натомість Дзідзьо довгий час відмовчувався і лише нещодавно, в інтерв’ю журналістам ТСН зізнався, що як тільки прокинувся, одразу ж подзвонив ЮріЮ Горбунову. Саме з ним він спілкувався і зустрів суворі реалії на початку великої трагедії.

“Я прокинувся вночі о 4 ранку. Коли почув другий вибух, а у будинку, де я живу, немає підвалу, я спустився донизу. Зателефонував Юрі Горбунову і кажу: “Юро, ти чуєш те саме, що і я?”. Він відповів: “Так, братику, почалась війна”. Ми з ним вирішували, що робити. Сім днів були біля Києва. І зрозуміли, що треба їхати”, – поділився Дзідзьо.

Варто відмітити, що Дзідзьо ледве не втратив найкращого друга. Так, декілька тижнів тому його товариш Роман потрапив до лікарні з важкими травмами, але завдяки лікарям зараз хлопець вже стоїть на ногах. Нещодавно співак опублікував спільну фотографію з ним з лікарняної палати та дякував Господу за те, що він зберіг його другові життя.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини