Наталія Мосейчук з ТСН вперше розповіла, чи буде балотуватися в Президенти: “Є можливості та бажання”

Знаменита українська телеведуча Наталія Мосейчук вперше відповіла на висунення її в кандидати у Президенти України. Усі деталі в нашій статті.

Декілька років поспіль Наталя Мосейчук активно веде програму політику. “Право на владу” настільки прийшлося до душі українській аудиторії, що раптово у мережі виникли чутки про те, що Наталія може стати наступним президентом. Породив їх Ігор Коломойський, коли відповідав на питання про те, кого бачить у президентському кріслі.

З’ясувалося, що сама Наталія була дуже вражена почутим і точно не очікувала, що хтось може бачити її не у якості журналіста, а в якості політика.

Наталія Мосейчук з ТСН вперше розповіла, чи буде балотуватися в Президенти

Наталія Мосейчук розглядає пропозицію стати головою України
Наталія Мосейчук з ТСН вперше розповіла, чи буде балотуватися в Президенти

Звісно, зірці довелося прокоментувати дані розмови, адже це дійсно важливе та непросте питання. Сама Наталія відмітила, що України вже є достойний президент, якого насправді сильно недооцінюють. Варто відзначити, що це інтерв’ю відбулося ще до війни, тож слова Мосейчук виявилися пророцькими.

“Але я навіть не розумію, що має статися! У нас є чудовий президент, у нас є лідер, вже зі світовим ім’ям, якого ми тут, усередині, на мою думку, ще недооцінюємо. Але він – лідер вільного світу, в нього вірять , він має авторитет і, сподіваюся, є можливості та бажання зробити карколомні перетворення в нашій країні”, – підсумувала вона.

Свою кандидатуру у глави України вона поки що не розглядає. Однак, хто знає, цілком можливо, що згодом Наталія передумає, як свого часу це зробив Володимир Зеленський. Нагадуємо, що гумористу роками писали підписники з проханням стати Президентом. І варто відмітити, що потенціал, який українці побачили о знаменитості, проявив себе у найтемніші для України часи.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини