Екс-учасниця Холостяка-12 поскаржилась на поведінку Топольського поза камерами: “З мене вилилась ріка сліз”

Екс-учасниця Холостяка-12 Юлія після новини про свій виліт з романтичного реаліті-шоу поділилася ексклюзивними деталями про те, що відбувалося поза камерами та після зйомок.

26 листопада стало відомо про те, що учасниця Юлія не отримала троянду та вибула з шоу Холостяк-12. І хоча для неї це було досить емоційно та непросто, врешті-решт, дівчина так і не змогла зрозуміти, що саме її так сильно засмутило, адже з головним героєм їй не вдалося стати навіть товаришами – після зйомок Топольський ігнорував партнерку по знімальному майданчику.

Екс-учасниця Холостяка-12 поскаржилась на поведінку Алексу Топольського

Так, дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм зізнання, що наступного ранку після зйомок вона зустріла Григорія Решетніка та Алекса Топольського, але останній не привітався, навіть з огляду на банальну вічливість.

Екс-учасниця Холостяка-12 поскаржилась на поведінку Алексу Топольського

“Я зустріла Алекса та Грішу на сніданку в готелі на наступний ранок. Перший пройшов повз і навіть не помахав рукою, а з Грішею поспілкувались”

Також дівчина зізналась, що не просто поплакала через події, які розгорнулися на очах усієї країни: Юля не могла прийти до тями впродовж тижня і це стало справжнім випробуванням для неї.

Нагадуємо, що Алекс Топольський попрощався з Юлією одразу на побаченні після того, як учасниця видала, що не ставить родину на перше місце. Алекс дуже прискіпливо та уважно ставиться до цієї теми, тому одразу дав зрозуміти, що йому це не підходить.

Також Юля вважає, що за допомогою українського дубляжу їй створили образ “колгоспниці”, що її вкрай засмутило. Втім, і раніше дівчата скаржилися на те, що за допомогою монтажу їм створюють образи, які насправді не відповідають дійсності.

Схожі новини