“Далі в сторіз я буду…”: молода дружина Віктора Павліка зняла все зайве і показала, якою її створила природа

Коли широкій публіці стало відомо про те, що Віктор Павлік розлучається зі своєю третьою дружиною та одружується з концертною директоркою Катериною Репяховою, остання почала активно розвивати власний мікроблог в соціальній мережі Instagram. За декілька років на нього підписалося декілька сотень тисяч користувачів мережі, і кількість шанувальників дівчини лише збільшується.

На своєму акаунті вона розповідає абсолютно про все: власний досвід материнства, шопінг, зіркові будні, тощо.

Молода дружина Віктора Павліка показала, як виглядає її фігура

Звісно, основний дохід від акаунту Катерині приносить реклама, яка з’являється у її блозі регулярно. Інколи для неї необхідно постаратися. Як наприклад, нещодавно Репяхова була вимушена роздягтися та показати свою фігуру, щоб прорекламувати спортивну білизну.

Молода дружина Віктора Павліка показала, як виглядає її фігура

Так як у блогерки дуже непрості стосунки з пресою, підписники одразу ж почали жартувати про те, що таблоїди напишуть про нові фото Катерини. Дружина Віктора Павліка також пригадала про нещодавню публічну розповідь про те, що Віктор Франкович вважає, нібито вона здасть його у будинок престарілих.

Молода дружина Віктора Павліка показала, як виглядає її фігура

Наостанок блогерка зізналася, що дуже любить свою аудиторію, адже вона з гумором ставиться до того, що відбувається в інформаційному просторі.

Нагадуємо, що цього року Катя стартувала власний бізнес і тепер продає дитячий одяг онлайн. Віктор Франкович же після початку повномасштабної війни в Україні бере активну участь у благодійних заходах і допомагає співвітчизникам.

Схожі новини