Руда бестія Світлана Тарабарова запідозрила у себе роздвоєння особистості: “Це я і моя подружка Світлана”

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка нещодавно стала мамою вдруге, заговорила про роздвоєння особистості.

Присвячуючи всю себе дітям, співачка не забуває і про творчість. Тож не дивно, що час від часу рука сама тягнеться до другої чашки кави, а самій виконавиці хочеться посидіти на дивані і насолодитися спокоєм.

Насправді прийти до тями і збадьоритися виконавиці допомагає кава. яку світлана тарабарова дуже любить. Проте зараз, схоже, кава вже не допомагає. а сама артистка потребує відпочинку.

Тож довелося їй коликати на допомогу свою подружку, теж Світлану і повну свою копію.

У дописі Світлана Тарабарова зізналася, що буває таке, що вранці прокидається ніякою, тож дозволяє собі збадьоритися чаєм або кавою і лише після цього приходить її друга іпостась, активна мама і любляча дружина.

Під знімком артистка поділилася новим відкриттям вітамінних чаїв, які їй дуже сподобалися і які перетворюють її на іншу активну Світлану.

На знімку, яким виконавиця поділилася в мережі, вона сидить у домашньому халаті і з гулькою на голові. А от друга її іпостась, як зазначає співачка, у чорному боді, шортах з зібраним у хвіст волоссям і гантелями.

Схоже, що прихильники зірки теж вважають чай найкращим способом прийти до тями, збадьоритися і налаштуватися на робочий лад.

Раніше Світлана тарабарова ділилася затишним сімейним відео, на якому вони з сином печуть печиво на свято Миколая. Співачка розповіла, що це їхній перший кулінарний тандем на новій кухні.

Саме це відео найбільше сподобалося прихильникам, адже віє від нього теплом, затишком та родинними традиціями.

Схожі новини