Колишня Зеленського Олена Шоптенко досягла бажаного та покинула Україну: де зараз знаходиться, чим займається

Олена Шоптенко справжній професіонал своєї справи. Участь у головному танцювальному проєкті “Танці з зірками” принесла неабиякий успіх та славу в кар’єрі.

Саме у 2006 році пара Володимира Зеленського та Олени Шоптенко отримала таку омріяну перемогу. Тоді вона навіть уявити не могла, що ця людина стане Президентом України та робитиме для своєї країни майже нереальне. У боротьбі за свободу, волю та незалежність Володимир не здається та йде до кінця.

О
Олена Шоптенко

Відомо, що після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, жінка живе та розвивається в Австрії, проте й там вона продовжує працювати для рідної Батьківщини.

Танцівниця стала організатором благодійного флешмобу в центрі Відня, у якому взяло участь 182 українці. Цим танцем вона хотіла донести єдність, силу, незламність всього українського народу, а також висловити свою небайдужість та співчуття.

Не тільки словами виражається підтримка та допомога країні від Олени. Вилучені кошти з танцювального флешмобу були надіслані до благодійного фонду Маші Єфросиніної, які збираються для всіх жінок та дітей постраждалих від війни.

Відомо, що 15 жовтня 2016 року Олена Шоптенко вийшла заміж за підприємця Олексія Іванова. Подружжя спільно виховують сина, який з’явився на світ 9 червня 2018 року. До речі, його теж назвали Олексієм.

Олексій не перший чоловік відомої хореографині. У 2013-му Шоптенко була заміжня за Дмитра Дікусара, але сімейне життя не склалося, тому через три роки екс-закохані вирішили розлучитися.

Схожі новини