Середа, 3 Березня, 2021

Які головні симптоми гормонального збою у жінок: їх варто негайно позбутись

Відчуття вічної втоми, швидкий набір зайвої ваги та значне випадіння волосся — найголовніші ознаки гормонального дисбалансу. Розповідаємо про них детальніше і порадимо, як з цим боротись.

До гормонального дисбалансу варто дуже серйозно відноситись і вирішити цю проблему. Адже гормони впливають на кожну клітину і систему в організмі. Розповідаємо про головні симптоми, при гормональному дисбалансі.

Випадіння волосся

Випадіння волосся
Випадіння волосся

Якщо в організмі спостерігається збої в роботі гормонів щитовидної залоз і надлишок тестостерону — починається надмірне випадіння волосся. Це може призвести і до облисіння, адже при певних умовах знищуються волосяні фолікули.

Напади голоду

Якщо ж ви відчуваєте постійний голод, а достатнього насичення немає — це ознака гормонального дисбалансу. За харчову поведінку в нашому організмі відповідають гормони грелін і лептин. Тому якщо є якісь збої, їх робота порушується і ми можемо відчувати напади голоду.

Забудькуватість

Забудьткуатісь може проявитись, якщо в організмі прослідковуються проблеми з естрогеном. Проблеми з таким гормоном, як кортизол може викликати туманне мислення та хронічний стрес.

Набір ваги

Якщо в організмі високий рівень естрогену та низький прогестоген — може прослідковуватись незрозуміле збільшення ваги. Особливо у області талії. Тому при таких різких стрибках ваги варто звернутись до лікаря, щоб він назначив правильне лікування.

Безсоння

Гормональний дисбаланс
Гормональний дисбаланс

Безсоння може настати через низький рівень гормону прогестерону. Цей гормон є природним релаксантом і допомагає людині розслабитися та налагодити сон. Зазвичай цей гормон у жінок дає збій після 50 років, але все більше стаються випадки і в більш молодому віці.

Для того, щоб запобігти гормональному дисбалансу, варто берегти своє здоров’я, займатися фітнесом, стежити за харчуванням і вагою, а також звертати увагу на появу вище перерахованих симптомів. У разі їх появи краще звернутись до лікаря, щоб він провів повне обстеження і назначив правильне лікування.

Поділіться статтею

Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна не буде навчати доньку в Україні: чому родина відмовилася від престижної столичної школи

Маша Єфросиніна своїм талантом прославила Україну, от тільки тут не захотіла навчати власну доньку. Розбираємося чому.

Популярне

Останні новини