Субота, 19 Червня, 2021

Які головні симптоми гормонального збою у жінок: їх варто негайно позбутись

Відчуття вічної втоми, швидкий набір зайвої ваги та значне випадіння волосся — найголовніші ознаки гормонального дисбалансу. Розповідаємо про них детальніше і порадимо, як з цим боротись.

До гормонального дисбалансу варто дуже серйозно відноситись і вирішити цю проблему. Адже гормони впливають на кожну клітину і систему в організмі. Розповідаємо про головні симптоми, при гормональному дисбалансі.

Випадіння волосся

Випадіння волосся
Випадіння волосся

Якщо в організмі спостерігається збої в роботі гормонів щитовидної залоз і надлишок тестостерону — починається надмірне випадіння волосся. Це може призвести і до облисіння, адже при певних умовах знищуються волосяні фолікули.

Напади голоду

Якщо ж ви відчуваєте постійний голод, а достатнього насичення немає — це ознака гормонального дисбалансу. За харчову поведінку в нашому організмі відповідають гормони грелін і лептин. Тому якщо є якісь збої, їх робота порушується і ми можемо відчувати напади голоду.

Забудькуватість

Забудьткуатісь може проявитись, якщо в організмі прослідковуються проблеми з естрогеном. Проблеми з таким гормоном, як кортизол може викликати туманне мислення та хронічний стрес.

Набір ваги

Якщо в організмі високий рівень естрогену та низький прогестоген — може прослідковуватись незрозуміле збільшення ваги. Особливо у області талії. Тому при таких різких стрибках ваги варто звернутись до лікаря, щоб він назначив правильне лікування.

Безсоння

Гормональний дисбаланс
Гормональний дисбаланс

Безсоння може настати через низький рівень гормону прогестерону. Цей гормон є природним релаксантом і допомагає людині розслабитися та налагодити сон. Зазвичай цей гормон у жінок дає збій після 50 років, але все більше стаються випадки і в більш молодому віці.

Для того, щоб запобігти гормональному дисбалансу, варто берегти своє здоров’я, займатися фітнесом, стежити за харчуванням і вагою, а також звертати увагу на появу вище перерахованих симптомів. У разі їх появи краще звернутись до лікаря, щоб він провів повне обстеження і назначив правильне лікування.

Поділіться статтею

Людмила Гурченко

Привиди на дачі у Людмили Гурченко: онука легенди кіно не може створити музей через злу енергію акторки

Онука Людмили Гурченко не довго засмучувалася після пограбування і розповіла про плани.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова та Максим Галкін злилися у поцілунку під час пишної вечірки в честь дня народження гумориста

Максим Галкін та його відома обраниця дійсно здивували і фанатів, і гостей.
Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?

Популярне

Останні новини