Свято 13 вересня 2021 року: що можна і не можна робити на День Покладення пояса Пресвятої Богородиці

13 вересня церква відзначає реліквію самої Матері Спасителя.

13 вересня во істину легендарний день. Сьогодні всі православні України згадують, як у цей день Божа Матір врятувала своїм дивом людей. Варто зазначити, що Покладення пояса Пресвятої Богородиці відбулося ще на початку 1 століття нашої ери. Християни таким чином засвідчили буття Діви Марії на землі, адже мощей її не лишилося, бо була взята Пречиста з небес. Відтоді цього дня з людьми трапляються дива.

…Все сталося ще за тих часів, коли наші землі пам’ятали, як на них ступала нога князів. Повадилися нападати на наш люд татари. Нікого не щадили бусурмани. Добралися вони до православного селища Монастирок.

Скельний храм у с. Монастирок, Тернопільщина

Справа була у близько 15-16 сторіччя. Люди, почувши, що на околицях вже татарва наступає, кинулися переховуватися до лісу. Через загрозу позабули мешканці Монастирка про те, що мали молитвою відзначити Покладення пояса. Лише маленьке дитя схилилося та прочитало священні рядки. Та Богородиця почула! Вона розгорнула для втікачів землю та напоїла цілющим джерелом. Враз всі поранені одужали, а літні люди та немічні стали сильнішими. Бусурмани побачили сяйво у лісі та схилилися на коліна. Не наважилися піти з мечем на вірян.

Прочитайте чудотворну молитву і ви сьогодні. Ви одразу відчуєте прилив енергії та побачити, як лихі люди перестануть спілкуватися з вами:

Пресвята Вседіво, Мати Христа Бога нашого, принеси нашу молитву Синові Твоєму і Богу нашому, щоб він спас через Тебе душі наші. Благого Царя Мати, Пречиста і Благословенна Богородице Маріє! Милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грішну душу і Твоїми молитвами настав мене на поступки благі, щоб залишок мого життя я прожив без гріха і через Тебе рай знайшов, Богородице Діво, єдина Чиста і Благословенна. Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитов наших в час журби не відкинь, але з біди визволяй нас, Єдина Чиста і Благословенна. Амінь.

Схожі статті

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.

10 квітня 2024: церковне свято сьогодні, чому не можна користуватися гострими предметами та хороші прикмети

Яке свято 10 квітня 2024 року? У нашому матеріалі ви можете дізнатися, що це за день за церковним календарем, а також дізнатися, які прикмети, заборони та традиції існують на цей день.

9 квітня: церковне свято сьогодні, кого вшановують, з чим бути обережним цього дня – не проливайте воду

Щоб дізнатися, яке церковне свято 9 квітня, ознайомтеся з нашою статтею. Чого не варто робити в цей день, чого уникати, а що навпаки приверне в майбутньому удачу?

Яке церковне свято 7 квітня 2024 року: День ангела, прикмети, традиції і що не можна робити в цей день

Церковне свято 7 квітня 2024 року можна дізнатися в нашому матеріалі. Що можна робити в цей день, і чого робити категорично не варто, повір'я та забобони.

Церковне свято 6 квітня 2024 року: в кого іменини, народні прикмети, і чого не можна робити в цю суботу

Церковне свято 6 квітня 2024 року можна дізнатися різними способами, але найкращий помічник у цьому – звичайний церковний календар. Усі деталі в матеріалі.