Не тягніть проблемні рослини у свій сад: квіті, що постійно хворіють та заражають всю зелень навкруги

Чи готові Ви витрачати час на лікування та догляд за рослинами, що постійно хворіють? Сенсація підкаже, що краще не висаджувати в саду, щоб уникнути зайвих проблем.

Рослини, своєю красою радують людське око. Та багато людей готові порпатися в землі, щоб побачити цвіт улюблених квітів. Проте, не всі можуть виділити багато часу, щоб працювати в саду. У нашому матеріалі, Ви зможете дізнатися, які рослини часто хворіють та можуть нашкодити іншим.

Штамбова козяча верба

Дуже цікава рослина, яка асоціюється з весною та теплом. Проте має схильність до захворювання на іржу. Це грибкове захворювання. Воно проявляється рудим нальотом на листках рослини та швидко розповсюджується.

Рослини, що постійно хворіють та заражають інші
Рослини, що постійно хворіють та заражають інші

Ялівець

Вічнозелений ялівець може принести загрозу для вашого саду. Він заражається іржею, причому спори розлітаються до 100 метрів. Хвороба може з легкістю розповсюджуватись та заразити яблуні та груші, а під загрозою опиниться і сад сусіда. Тож, якщо розраховуєте на багатий урожай фруктів, краще відмовитись від ялівцю.

Рослини, що постійно хворіють та заражають інші
Рослини, що постійно хворіють та заражають інші

Мальва

Бактеріальна іржа також заражає мальву. Мальва вирощується як декоративна садова рослина завдяки своїм чудовим квіткам. Вона додає колориту садовим доріжкам. Проте, якщо Ви не хочете витрачати час по постійне лікування квітки, краще відмовтеся від її висаджування.

Рослини, що постійно хворіють та заражають інші
Рослини, що постійно хворіють та заражають інші

Флокс

Популярна та чарівна рослина, яка має безліч видів та кольорів дійсно прикрашає ділянку. Проте, часто хворіє на борошнисту росу. Тож рослина потребує додаткового догляду та лікування. Досить просто позбавитися від цього захворювання допоможе зола. Якщо восени необхідно засипати нею кущ – навесні квітка буде почувати себе значно краще.

Рослини, що постійно хворіють та заражають інші
Рослини, що постійно хворіють та заражають інші

Схожі статті

Підслухано у дачників: ніколи не залишайте довго лежати восени на землі опале листя горіха. Ось чому

Восени земля рясно встелена опалим листям. Але більшість агровласників не знають, що велика кількість листя волоського горіха може зашкодити на городі.

Як підготувати плодові дерева восени, щоб отримати багатий врожай навесні? Секрети від досвідчених дачників

Чим полити дерева, які добрива використати та як підготувати сад до зими, щоб навесні мати здорові рослини та багатий врожай. Читайте у нашому матеріалі.

Видалення вікового нагару з посуду, більше не проблема: просто змішайте компоненти, що є на кожній кухні

Видалення нагару з каструлі може бути складним завданням. Пропонуємо кілька способів, що полегшать домашню роботу. Вам більше не доведеться стояти біля мийки годинами.

Як очистити каструлю зовні від застарілого жиру і нагару: буде блищати як новенька, наче в дзеркало дивишся

Якщо ви хочете навести блиск на своїй каструлі і позбутися застарілого жиру і накипу, ось кілька лайфхаків, які допоможуть вам в цьому завданні.

Яблука будуть розміром з диню: чим підгодувати яблуню для гарного врожаю, що й на продаж буде

Великі та блискучі яблука — мрія кожного огородника. Окрім того, що дерева необхідно захищати від шкідників та хвороб, важливо також підготовувати рослину, що вимагає певних зусиль.

Найкращий спосіб посадки помідорів у відкритий ґрунт: покрокове пояснення для швидкого росту

Останні декілька років вирощування власних овочів та фруктів у саду не було особливої актуальності. Однак, все зовсім непросто і результат може не виправдати очікування.

Коли сіяти баклажани, помідори і огірки на розсаду в 2023 році: найкращий час для хорошого врожаю

Домашні овочі – це справжнє задоволення та насолода. Приємно тут усе: і посадити, і виростити і зібрати плоди, однак як зробити це якнайкраще та найрезультативніше?

Коли сіяти перець на розсаду у 2023 році: сприятливі дні у лютому і березні в посівному календарі

Домашні, вирощені власноруч продукти – стануть хорошими частуваннями та доповненнями до будь-яких страв. Тому, ми підготували для вас правила та список сприятливих днів для посіву перців на розсаду.

Коли та як сіяти помідори на розсаду у 2023 році: терміни, правила та посівний календар по днях

Помідори – улюблена закуска та доповнення до всіх страв. Проте не кожен знає, що вони дуже вибагливі й потребують багато уваги, але результат буде того вартий. В які дні сіяти помідори на розсаду? Які основні правила? Про що потрібно знати? Всі відповіді шукайте у нашому матеріалі.