П’ятниця, 5 Березня, 2021

Обличчя зблизька: як насправді виглядають Пугачова, Ротару, Білик та інші зірки без макіяжу і фотошопу

Алла Пугачова, Софія Ротару, Ірина Білик і таїсія Повалій завжди вважалися одними з найпривабливіших співачок естради.

Якими б привабливими не були народні артистки в молодості, час і вік нікого не щадить. Особливо це стає помітно, коли на очі потрапляють знімки, які зафіксували улюблених виконавців без макіяжу чи фотошопу.

Примадонна радянської естради Алла Пугачова рідко з’являється на публіці без макіяжу, так само, як і на всіх домашніх знімках. Проте, незадовго до свого 69-річчя зірка все ж наважилася постати перед прихильниками без косметики та перуки. При цьому вона попросила не судити фото строго і зважити на її поважний вік.

Крім того, нещодавно артистка знову наважилася поділитися знімками без косметики. Цього разу фото було зроблене під час родинної прогулянки.

Прихильникам сподобалися знімки Примадонни і вони залишили їй багато компліментів. Схоже, вона таки прислухалися до прохання улюблениці.

Не боїться виставити фото без макіяжу і найближча конкурента Алли пугачової Софія Ротару. Зірка української естради часто ділиться світлмнами, де вона у повсякденному одязі проводить час у заміському будинку.

Софія Ротару з косметикою і без
Софія Ротару з косметикою і без

При цьому Софія Ротару відкидає усі звинувачення в тому. що вона вдається до послуг пластичних хірургів. Хоча і зауважує, що артисти завжди мають виглядати привабливо для своїх глядачів.

Любить поділитися фото без косметики й Ірина Білик. Проте робить вона це вкрай рідко, тож не дивно, що такі знімки викликають справжній резонанс. Крім того, на них співачка дуже відрізняється від тієї, яку прихильники зазвичай звикли бачити.

Ірина Білик без макіяжу
Ірина Білик без макіяжу

Колега Ірини Білик Таїсія Повалій теж рідко виставляє фото без слідів косметики. Такою улюблену артистку точно мало хто бачив. Зірка відразу змінюється до невпізнання.

Таїсія Повалій з макіяжем і без
Таїсія Повалій з макіяжем і без

Так, артисти не приховують, що користуються косметикою. Але деяких без неї впізнати вкрай важко.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини