Співачка Славія продовжує дорікати Дзідзьо? Публічно поскаржилася на роль мамки та няньки, в якій довго була

Розлучення Дзідзьо та співачки Славії сколихнуло український шоу-бізнес. Та навіть зараз дехто з зіркової пари не може не обговорювати подію.

24 квітня цього року стало відомо про те, що Михайло Хома розлучається зі своєю дружиною Ярославою Притулою. Тривалий час артисти взагалі приховували свої стосунки, а в інтерв’ю Каті Осадчій Дзідзьо взагалі зізнався, що він не живе з дружиною і протягом 9 місяців вони разом готуються до того, щоб розірвати шлюб.

Сама ж Ярослава заявляла, що не знала про таке рішення чоловіка. Та лишатися у стосунках також не могла.

Жінка розповідала в інтерв’ю, що їй було важко змиритися з тим, що коханий не дає її кар’єрі розвиватися. Зараз вона вже дає навіть сольні виступи. В одній з останніх публікацій співачка натякнула на те, яку роль їй доводилося виконувати у колишніх стосунках:

“Для когось це роль жінки і мамки (чи няньки), для когось це роль бізнес-леді, для когось коханки, для когось доньки… Чи було у тебе так, як в мене, коли надовго застряла в одній ролі? І як вдалося змінитися?”, – пише артистка.

До речі, пісню Ярослави “Я тобі не мамка” у музичних колах так і розцінили, як відповідь Михайлові на розлучення і прокламацію своєї позиції жінки.

“Я з тих, хто намагається зберегти до останнього. Я зробила все, що могла, моя совість чиста. Я спокійна. За всі роки існування гурту DZIDZIO я звикла, що мене не має бути”, – написала співачка.

Славія не соромлячись казала, що намагалася все одно попри всі скандали у родині зберегти стосунки. Тепер у її житті новий етап, у якому вона почувається дуже щасливою.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини