Ектор Хіменес-Браво має сина? Суддя “МастерШефу” показав вперше фото з дитиною та розповів про помилку

Ектор Хіменес-Браво - найпопулярніший кухар України вирішив поділитися знимком з дитиною.

Ектор Хіменес-Браво завжди викликав непідробну цікавість у публіки. На екрані він – розкутий та впевнений у собі чоловік, талант якого покорив і Європу, й Азію. Та коли вимикаються софіти, то шоумен перетворюється на вельми закриту людину, яка не готова говорити про щось більше аніж робота.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Про особисте життя знаменитості відомо мало: на проєкті “МастерШеф”, де Ектор був суддею, він познайомився з Тетяною Стребковою – учасницею. Молода білявка буквально звела з розуму заокеанського кухаря, але ці стосунки не завершилися весіллям. Чоловік вирішив холостякувати.

Втім, нещодавно артист показав цікаву світлину, де він веде на прогулянку юного хлопчика.

Ектор Хіменес-Браво

“Це Ваш син?”, – пише прихильниця і 7 підписників зірки вподобали її коментар.

Символічно, що це фото чоловік використав для публікації своїх думок про публічне та непублічне життя відомих людей.

“Моя найбільша помилка, як зірки”, – починає з такого заголовку Ектор.

Чоловік розповідає, що тривалий час не міг для себе відокремити роботу та особисте життя. Всі емоції, які він переживав на зйомках, Хіменес-Браво приносив додому. Багато стресу потягнуло проблеми зі здоров’ям:

“Я вирішив що пора розділити: робота – це робота, життя – це життя. І я дуже раджу переглянути для себе ці поняття теж!”

Цікаво, що така інтригуюча світлина до допису викликала більше питань, аніж відповідей. Зірковий шеф не схотів коментувати появу цієї дитини на сторінці свого інстаграму.

реклама

Поділіться статтею

Алла Пугачова розкрила таємницю життя з Максимом Галкіним

Разом не сплять: Алла Пугачова видала таємницю сімейного життя з удвічі молодшим за неї Максимом Галкіним

0
Легендарна співачка Алла Пугачова вже 20 років заміжня за гумористом і пародистом Максимом Галкіним. І хоча з боку вони демонструють сімейну ідилію, насправді не все в парі так солодко. Примадонна сама дала зрозуміти, що пристрасть між ними вже давно згасла.
Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська проводять медовий місяць на Мальдівах

Вже не вагітна Мартиновська насолоджується медовим місяцем з Ектором Хіменесом-Браво: закохані розсекречені

Фанати Ектора Хіменеса-Браво вважають, що шеф-кухар більше не холостий і офіційно позв'язав себе узами шлюбу з колегою Ольгою Мартиновською. На таку думку їх наштовхнули кадри з Мальдів, куди зірка полетів з коханою невдовзі після візиту матері. Усі деталі в статті.
Як виглядає перша дружина Сергія Притули

Як виглядає перша дружина Сергія Притули: ефектна брюнетка затьмарила нову жінку телеведучого

0
Відомий український шоумен Сергій Притула не робить зі свого особистого життя велику таємницю. Зараз телеведучого щасливим робить жінка, з якою він познайомився на роботі в той момент, коли його попередній шлюб дав серйозну тріщину. А чим зараз живе та як виглядає перша дружина Притули?
Стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує

Було б соромно перед покійним чоловіком: стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує?

Софія Ротару має безліч знайомих та друзів, адже сценічна діяльність вимагає підтримувати контакти. Втім, у її оточенні можуть бути не тільки сильні і талановиті люди, але й ті, зв'язок з якими може осоромити зірку та заплямувати її репутацію. Хто ж цей чоловік, дружбу з яким вона ретельно приховує?
Аліна Гросу заговорила про шлюбний контракт з Романом Полянським

Гросу після розлучення з Комковим заїкнулася про шлюбний контракт з новим коханим: сюрприз для Полянського

0
Відома українська співачка Аліна Гросу має за плечима один невдалий шлюб, який закінчився ще до першої річниці. Після розлучення з Олександром Комковим зірка залишилася навіть без спільного кота, адже шлюбних контрактів пара не укладала. Чи повторить артистка цю помилку у стосунках з Романом Полянським?

Популярне

Останні новини