Віталій Козловський розповів про свою обраницю, яка зруйнувала його заручини: “Один дзвінок змінив усе”

Відомий український артист Віталій Козловський нарешті заговорив про свої стосунки з його в менеджеркою, яка свого часу стала причиною розриву стосунків з його нареченою Раміною Есхакзай. Як співак прокоментував роман з жінкою та що відчуває до неї зараз?

Декілька років тому Віталій Козловський зі скандалом розірвав заручини з Раміною Есхакзай. Тоді усі заголовки були присвячені зруйнованлму весіллю, і дівчині, яка втікла майже з-під вінця. Трохи згодом правда почала виходити назовні, і аудиторія дізналася справжню причину конфлікту.

Віталій Козловський розповів про кохану

Віталій Козловський
Віталій Козловський розповів про свою обраницю

Виявляється, стосунки з журналісткою були фейком. На це співак пішов заради уваги своєї концертної директорки Юлії Бакуменко, яка вочевидь не хотіла пов’язувати своє життя з артистом. При цьому Козловський зізнався у фізичній зраді з жінкою.

Після розповіді Раміни журналістам про негідний вчинок артиста, шоу-бізнесом пішли плітки про роман Козловського з Юлею, який так і не отримав офіційного підтвердження.

Нещодавно журналісти програми “Життя відомих людей” взяли інтерв’ю у знаменитості, і не забули спитати про концертну директорку, яка розбила серце зірки. Виявляєьься дівчина з’явилася у його житті дивним чином: вона відвідувала майже усі його концерти, і у необхідний момент виконала роль менеджера, коли команда підвела Козловського. На одному з виступів Юлія стала адміністратором та добре впоралася зі своїми обов’язками. Саме тоді Козловський замислився над їхньою співпрацею, адже з його попередньою командою були розбіжності.

“Один телефонний дзвінок змінив і її життя, і моє”, – сказав український поп-виконавець.

Бакуменко основний свій досвід здобула вже на практиці. Щоб працювати на артиста, їй довелося переїхати до столиці.

реклама

Поділіться статтею

Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.
Олександр Еллерт похизувався обручкою

Олександр Еллерт похизувався обручкою з діамантом з романтичною передісторією: “Колечко для Ксю”

Не дивлячись на те, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт вже давно не разом, аудиторія не припиняє вірити, що у пари налагодяться стосунки. І не без причини. Акторка та гуморист постійно підживлюють плітки про воз'єднання публікаціями Instagram. Що сталося на цей раз?
Репяхова шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Молода дружина Віктора Павліка шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Стосунки між третьою та четвертою дружинами Віктора Павліка як ніколи сильно загострилися наприкінці 2021-го. Катерина готується позивати до суду на жінку за публічні образливі вислови, а також підключає кіберполіцію, щоб дізнатися, хто намагається знищити її бізнес в Instagram.

Валерій Харчишин переніс складну операцію через підозру на онкохворобу: “Це було питання життя і смерті”

Фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин розповів про сім'ї нещастя, які сталися з ним. Зокрема, повідав, як потрапив в аварію, наслідки якої аговкнулися йому роками пізніше. Чому у музиканта запідозрили онкозахворювання і що видалили в результаті?

Популярне

Останні новини