72-річна Алла Пугачова показала обличчя крупним планом та налякала Галкіна: вставні зуби, лисина, обвислі щоки

Легендарна співачка Алла Пугачова у свої 72 роки намагається обдурити старість, однак вигляд її обличчя крупним планом доводить, що ніяка пластика зупинити час не здатна.

Аллу Пугачову люблять і поважають не лише за її творчість, а й за міцний характер та сміливість. У Примадонни завжди була репутація жінки, яка нічого не соромиться, однак останнім часом фанати почали помічати, що артистка все більше маскує свою справжню зовнішність під пластичними операціями, косметологією, фотофільтрами.

Через це на знаменитість ллється немало критики – мовляв, вона не змирилася з неминучим та робить жалюгідні спроби вхопитися за молодість.

Так нещодавно на одній з фанатських сторінок Алли Борисівни в Інстаграмі з’явилося її фото крупним планом, зняте на фронтальну камеру. Мало того, що вона спотворює риси обличчя співачки, так ще й стали помітні вся вади її зовнішності – асиметричність, неприродньо великі губи, ледве заретушовані брилі, тобто обвислі щоки. Лобні зморшки Примадонна спробувала сховати за густим чубчиком.

Користувачі мережі не стримували емоцій від побаченого:

  • “Різні половини обличчя”;
  • “Пишуть: подобається, виглядає прекрасно… Що тут може подобатися? На себе не схожа, жах”;
  • “Скоро впізнавати перестанемо… Перебір у всьому…”;
  • “Я поважаю Аллу, але тут вона не схожа на себе. Хоча молодий чоловік і дітки. Це зобов’язує тримати себе в формі”;
  • “А вік то бере своє”.
Фанати не впізнають Аллу Пугачову з перекроєним обличчям
Фанати не впізнають Аллу Пугачову з перекроєним обличчям

Варто зауважити, що Пугачова ніколи не приховувала захоплення пластикою. Ба більше, Примадонна не соромиться вставних зубів і перуки. При цьому у свої 72 роки Алла Борисівна відрізняється неймовірною бадьорістю духу.

Алла Пугачова з вставними зубами і перукою
Алла Пугачова з вставними зубами і перукою

А що саме легендарна артистка робить зі своїм обличчям, аби якомога довше залишатися молодою, дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини