Українські артисти, які раніше співали на російській сцені, а тепер туди ні ногою: Лобода, Іван Дорн та інші

Багато українських артистів будували кар'єру на російській естраді, однак після останніх подій деякі з них переглянули своє ставлення до цього.

24 лютого 2022 року — той день, коли життя українців зупинилося. У ці скрутні часи публічні люди показали своє справжнє обличчя.

На жаль, навіть серед українських артистів знайшлися ті, хто не виступив на підтримку співвітчизників, а обрав політику мовчання попри своє похождення.

Серед них особливо неприємно здивували публіку телеведуча-одеситка Регіна Тодоренко, співачки Ані Лорак, Таїсія Повалій. Та є й ті, хто назавжди порвав з російською сценою.

Іван Дорн

Іван Дорн зайняв жорстку позицію і щосили намагається достукатися до російської публіки, щоб вони не вірили своїм ЗМІ і розуміли, що насправді відбувається на українській землі. Вочевидь, про концерти улюбленого артиста росіянам варто забути.

Іван Дорн вперше показав свою дружину Анастасію
Українські артисти, які раніше співали на російській сцені, а тепер туди ні ногою

Світлана Лобода

Тривалий час Світлана Лобода не коментувала події в Україні, але згодом почала викладати в соціальні мережі відео зі сльозами на очах, у яких розповідала, що зараз переживають її рідні та близькі, хоча й далеко не одразу чітко прояснила, хто за це несе відповідальність.

Світлана Лобода спростувала інформацію про мальтійське громадянство
Українські артисти, які раніше співали на російській сцені, а тепер туди ні ногою

Макс Барських

Макс Барських поповнив ряди українських захисників та заборонив використовувати свою музику в рф. При цьому раніше левова частка його гастролей проходила саме там.

Макс Барських переосмислив життя і більше вже не буде, таким як був до війни
Українські артисти, які раніше співали на російській сцені, а тепер туди ні ногою

Продюсер Макса Алан Бадоєв, маючи досвід співпраці з багатьма російськими артистами, підтримує позицію свого підопічного та робить все від себе можливе, аби наблизити перемогу рідної України.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини