Погладшала, стала біженкою і покинула дочку: яку ціну зрадниця України Лорак заплатила за пляски перед путіним

У 2014р році знаменита українська співачка Ані Лорак до глибини душі вразила своїх шанувальників, виступивши на святі в Криму, який влаштувався на честь анексії півострову та приєднання його до російської федерації. Знаменитість не побачила нічого засудливого у тому, що вона виступить перед володимиром путіним і отримала круглий чек за свій вихід на сцену.

Яку ціну Ані Лорак заплатила за зраду України

Яку ціну Ані Лорак заплатила за зраду України

А вже через декілька днів вона отримала новину: українці не готові пробачити їй подібний вчинок, а двері до Батьківщини назавжди закриті.

Здавалося, що зрада насправді ніяк не вплинула на життя артистки. Так, її цькували, але вона придбала неймовірно розкішний особняк у Підмосков’ї, жила на широку ногу, заробляла гроші, подорожувала, а її донька не знала, що таке бідність.

Мурат Налчаджиоглу відреагував на вагітність Ані Лорак
Яку ціну Ані Лорак заплатила за зраду України

Та виявилося, що це був далеко не кінець історії. Коли розпочалася повномасштабна війна в Україні, Ані чекала нова хвиля хейту. Тоді ж в неї не вийшло заключити новий договір з совістю, адже почали гинути люди.

Тим не менш, про свою позицію гучно та чітко вона заявити не змогла. “Ні війні” виявилося недостатньо для українців, і занадто для росіян. Спочатку жінка видалила свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, а потім зникла на тривалий час.

Подейкували, що вона втекла з російської федерації, а прихисток її надавали то в Європі, то в Арабських Еміратах. Згодом стало відомо, що свою єдину доньку Софію вона залишила колишньому чоловіку Мурату. Мабуть вперше дівчинка так багато часу проводила з родиною свого тата.

А нещодавно Ані Лорак засвітилася під час виступу на вірменському весіллі і стало відомо, що вона набрала немало зайвої ваги.

Яку ціну Ані Лорак заплатила за зраду України

Можливо справа в стресі, можливо проблеми зі здоров’ям, але що сталося насправді, ніхто не знає. Та новий вигляд артистки не залишився непоміченим, а фанати були просто шоковані. Подейкують і про те, що Кароліна стала банкрутом.

Схожі новини