Як виглядають хороми Софії Ротару під Києвом: у порівнянні з Пугачовою не такі вже й хороми

Народна артистка України Софія Ротару показала прихильникам свій заміський маєток у селі П’ятихатки, що недалеко від елітної Конча-Заспи.

Біля будинку росте багато дерев, організовані доріжки з дрібним білим гравієм і зелені газони.

Поруч з будинком розташовані додаткові приміщення, які нагадують дерев’яний зруб. Сам будинок світлий і з великою кількістю вікон. Одлнією зі стін будинку, яка майже вся перетворена на велике вікно, спускається плющ. Виглядає дуже мальовничо, незвично та елегантно.

https://www.instagram.com/p/CCL4DxSHMoM/

Прихильникам артистки маєток сподобався. Особливу увагу шанувальників привернули рівно підстрижені газони та квітучі кущі з клумбами. Біля будинку знаменитості ростуть лілії, троянди, гортензії та інші квіти. Софія Ротару дуже любить сама доглядати за ними.

На території будинку є тенісний корт, гостьовий будиночок, місце для мангалу, сауна, альтанка і величезний сад, наповнений деревами та квітами.

площа будинку займає 120 квадратів, а територія розкинулася на 20 сотках.

Від захоплення вони порівняли маєток співачки з райським куточком. Справді, маєток виглядає, немов з якоїсь фантастичної казки.

У маєтку родина співачки часто проводить вихідні і свята. Особливо гарно там відзначати Новий рік.

На новорічному знімку, яким поділилася знаменитість видно, що на свято до неї приїхала вся родина. Вони затишно розташувалися біля великої ялинки, яка стоїть біля вікна, яке влітку обплітає плющ.

https://www.instagram.com/p/B6wImQYHVto/

На відміну від Софії Ротару, Алла Пугачова не дуже любить показувати весь свій маєток. Але з тих знімків, на яких видно частини будинку, можна зробити висновок, що маєток Примадонни теж немаленький, раз Максим Галкін з донькою Лізою можуть вільно танцювати у вітальні.

https://www.instagram.com/p/CFtyYo3nNUj/

А малеча у дитячій має окремий спортивний комплекс і може виконувати вправи з гімнастики.

https://www.instagram.com/p/CD53vDNH3LZ/

Схожі новини