Неділя, 16 Травня, 2021

Чистий четвер: як правильно підготуватися до особливого дня, щоб очистити душу та не розгнівити Господа

Чистий четвер - унікальний день, адже саме тоді можна очистити не лише свою оселю чи речі, а душу. Дізнайтеся правила підготовки.

Чистий четвер. Цей день є особливим на Страсному тижні. Його історія сягає днів життя Іісуса. А історія виникнення його така: вважається, що Христос омив ноги своїм учням у Таємну вечерю.

Таємна вечері. Фреска Леонардо да Вінчі.

Сьогодні традиція омивання існує і в нас. Підготуватися до неї просто: з вечора виберіть собі чистий зручний одяг, в якому вам буде зручно відвідувати молебни та молитися вдома у Страсну п’ятницю. Бажано, щоб речі були новими, але не дуже нарядними.

Також у пригоді стане чиста ряднина для омивання. Всі водні процедури мають відбутися до сходу сонця. У цей день також можна очищувати речі та предмети побуту. Втім, майте на увазі, що всі роботи по дому необхідно закінчити до 18.00. Вважається, що після заходу сонця працювати вже категорично заборонено.

У цей день також варто відвідати церковну службу і покаятися у своїх гріхах. У храмі також причащаються, запалюють свічки і приносять їх додому.

Великдень-2021
Великдень-2021

Саме у Четвер прикрашають оселю до Великодня. Її можна наповнити квітами, гілочками верби або абрикосу. Оселя має виглядати святково. Також підготуйте собі простір та посуд для приготування великодньої випічки у суботу.

Великдень-2021
Великдень-2021 православний.

Бажано також зробити у Чистий четвер чорну четвергову сіль. Вона весь рік буде оберігати ваше здоров’я, а зробити її дуже легко.

Четвергова сіль
Четвергова сіль

Змішайте чорний житній хліб з кухонною сіллю та запікайте у духовці до повного спечення хліба. Потім всю масу перетріть та помістить у мішечки з тканини.

 

Поділіться статтею

Настя Каменських та Потап

У Насті Каменських бігали очі та червоніли щоки: зірка заперечувала інтрижку з Потапом не знаючи про докази

В мережі віднайшовся сюжет, в якому Каменських говорить неправду, не знаючи, що їх з Потапом злили журналістам.
DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.

Популярне

Останні новини